Categorie: Activiteiten

10:00 Ochtenddienst – ONLINE

Voorganger: ds. J. Holtland (Veenendaal-Oost)
Bijzonderheden: in deze dienst wordt het Heilig Avondmaal gevierd, online eredienst, te volgen via Youtube.

Collecten bestemd voor:

  1. Diaconie
  2. Eredienst

Liturgie:
n.n.b.

10:00 Ochtenddienst

Voorganger: ds. J. van Benthem
Voor deze eredienst zijn uitgenodigd de leden die behoren tot groep B.
Bijzonderheden: Pinksteren.

Collecten bestemd voor:

  1. Stichting Hulp in Praktijk (HiP)
  2. Utrecht Mission (zending)

Liturgie:
n.n.b.

17:00 Middagdienst

Voorganger: ds. A. Koster (Gouda)
Bijzonderheden: Pinksteren, gezamenlijke eredienst met CGK in de Singelkerk (Wittevrouwensingel 28).

Collecten bestemd voor:

  1. Stichting Hulp in Praktijk (HiP)
  2. Utrecht Mission (zending)

Liturgie:
n.n.b.

10:00 Ochtenddienst

Voorganger: ds. J. van Benthem
Voor deze eredienst zijn uitgenodigd de leden die behoren tot groep C.

Collecten bestemd voor:

  1. Evangelisten wereldwijd (door Utrecht Mission/De Verre Naasten)
  2. Eredienst

Liturgie:
n.n.b.

17:00 Middagdienst

Voorganger: ds. A.A. Kramer (Amersfoort-Oost)

Collecten bestemd voor:

  1. Evangelisten wereldwijd (door Utrecht Mission/De Verre Naasten)
  2. Eredienst

Liturgie:
n.n.b.

10:00 Ochtenddienst – ONLINE

Voorganger: ds. B. Luiten (Amersfoort-De Horsten)
Bijzonderheden: online eredienst, te volgen via Youtube.

Collecten bestemd voor:

  1. Serve the City
  2. Eredienst

Liturgie:
PvN 16
Schriftlezing: 1 Petrus 1 : 1-9 en 22-25
Kidslied: Kinderopw. 198
Tekst: 1 Petrus 1 : 22-25
Opw 488
Opw 618

10:00 Ochtenddienst – ONLINE

Voorganger: ds. H. Bouma
Bijzonderheden: online eredienst, te volgen via Youtube.

Collecten bestemd voor:

  1. Pastoraal Centrum De Herberg
  2. Utrecht Mission (zending)

Liturgie:
Psalm 8 : 1, 3, 4, 6
Gebed om vrijheid (Sela)
Kinderlied: Kinderopwekking 198
Schriftlezing: Efeziërs 6 : 5-9
Liedboek(2013) 912 : 1-6
Opw 586

10:00 Ochtenddienst – ONLINE

Voorganger: br. J. Teekens
Bijzonderheden: Hemelvaartsdag, online eredienst, te volgen via Youtube.

Collecte bestemd voor: Nederlands Bijbelgenootschap

Liturgie:
GK(2017) 215 : 1, 2, 5
Kinderopw 198
Schriftlezing: Genesis 11:27 – 12:9, Lucas 24:36-43, 50-51 (tekst)
Gebed om zegen (Sela)
Licht aan (Schrijvers voor gerechtigheid)
Opw 844

10:00 Ochtenddienst – ONLINE

Voorganger: ds. J. van Benthem
Bijzonderheden: Pasen, online eredienst, te volgen via Youtube.

Collecten bestemd voor:

  1. Medair Afghanistan
  2. Eredienst

Liturgie:
Kaars aansteken
LB(2013) 624 : 1, 2, 3
Kinderlied: Opwekking Kids 307
Schriftlezing 1: Johannes 20 : 1-10; 10-23
GK(2006) 64 : 1, 2, 3, 4
Schriftlezing 2 (= tekst): Johannes 20 : 24-29
Opw 580
GK(2006) 99: 1, 3

10:00 Ochtenddienst – ONLINE

Voorganger: ds. R. ter Beek (Leusden)
Bijzonderheden: online eredienst, te volgen via Youtube.

Collecten bestemd voor:

  1. ZOA
  2. Utrecht Mission (zending)

Liturgie:
GK(2017) 233
Titus 2 : 11-14
Opwekking Kids 307
Schriftlezing: Lucas 24 : 13-35
Emmaüs (Sela)
Tekst: Lucas 24 : 27, 30-31
GK(2017) Ps 16a
Opw 832