Categorie: Activiteiten

13:00 Startweekend

Locatie: camping Buitengoed de Boomgaard in Bunnik.
Programma:
13.00 uur: aankomst en bijkletsen onder het genot van een drankje, wijkenstrijd, sporten, spelletjes
17.30 uur: een heerlijke barbecue
20.30 uur: pubquiz bij het kampvuur!
Mogelijkheid om te overnachten op de camping.
Opgeven: zie de Rehoboth nieuwsbrief.

11.30 Startweekend

Startzondag van het nieuwe seizoen op camping Buitengoed de Boomgaard in Bunnik. Na afloop van de eredienst is er gezamenlijk koffie drinken en afsluitend een lunch.

10:00 Ochtenddienst

Voorganger: ds. J.M. Batteau (IJsselstein)

Collecten bestemd voor:

  1. Diaconie
  2. Eredienst

Liturgie:
Opw 847
LB(2013) 13c
Kinderlied: KOPW 172
Schriftlezing: Job 42 : 1-6, 11-17
Tekst: HC Zondag 10
Een toekomst vol van hoop – Sela
LB(2013) 909

17:00 Middagdienst

Voorganger: br. C. van Bochove
Bijzonderheden: gezamenlijke eredienst met CGK Singelkerk.

Collecten bestemd voor:

  1. Diaconie
  2. Eredienst

Liturgie:
Kyrie (Sela)
Schriftlezing: Johannes 1 : 1-5
Als alles duister is (Taizé)
Schriftlezing: Johannes 1 : 6-14
Schriftlezing: Mattheüs 11 : 25-30
LB(1973) 92 : 1, 6
Opw 461

10:00 Ochtenddienst

Voorganger: ds. J. van Benthem
Voor deze eredienst zijn uitgenodigd de leden die behoren tot groep L t/m Z.

Collecten bestemd voor:

  1. Diaconie
  2. Utrecht Mission (zending)

Liturgie:
n.n.b.

17:00 Middagdienst

Voorganger: ds. R. Vrijhof (CGK Arnhem)

Bijzonderheden: gezamenlijke eredienst met CGK Singelkerk.

Collecten bestemd voor:

  1. Diaconie
  2. Utrecht Mission (zending)

Liturgie:
n.n.b.

10:00 Ochtenddienst

Voorganger: ds. J. van Benthem
Voor deze eredienst zijn uitgenodigd de leden van wie de achternaam begint met de letter A t/m K.

Collecten bestemd voor:

  1. De Verre Naasten: studiefonds kerkleiders op missie
  2. Eredienst

Liturgie:
n.n.b.

17:00 Middagdienst

Voorganger: ds. C. van Atten (CGK Leiden)

Bijzonderheden: gezamenlijke eredienst met CGK Singelkerk.

Collecten bestemd voor:

  1. De Verre Naasten: studiefonds kerkleiders op missie
  2. Eredienst

Liturgie:
n.n.b.

10:00 Ochtenddienst

Voorganger: ds. J. van Benthem
Voor deze eredienst zijn uitgenodigd de leden die behoren tot groep L t/m Z.

Collecten bestemd voor:

  1. Stichting Hulpactie Doboj
  2. Utrechtse Missionaire Arbeid (UMA)

Liturgie:
n.n.b.

17:00 Middagdienst

Voorganger: ds. A.M. Clement (Eemdijk)

Bijzonderheden: gezamenlijke eredienst met CGK Singelkerk.

Collecten bestemd voor:

  1. Stichting Hulpactie Doboj
  2. Utrechtse Missionaire Arbeid (UMA)

Liturgie:
n.n.b.